ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Anasayfa » ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Evdiz nakliyat size daha kaliteli ve hızlı hzmet verebilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Ofis taşıma, ev taşıma, banka nakliye, fuar ve sahne taşımacılığı gibi tüm şehir içi ve şehirler arası nakliyat işleriniz için firmamız size ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Ekspertiz kadromuz uzman ve güler yüzlü ekiplerden oluşur.
Evdiz taşımacılık evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde, önceden taşınacak yerleri ve eşyanızı inceler. Ekspertiz eşya incelemesi yaparak kaç kişilik ekiple yapılacağını, ne kadar ambalajlama malzemesi gideceğini, ne boyutta araçla taşınacağını ve ne şekilde taşıma asansörü gerektiğini belirler. Bu sayede taşıma günü sorunsuz şekilde taşınmanız sağlanır. Ekspertiz rapor halinde en iyi şekilde taşınmanız için firmamıza bilgi sunar. Bu doğrultuda size en iyi eleman, araç ve asansörler yollanır.
Evdiz nakliyat size ekspertiz aracığıyla net fiyat sunar. Telefonda veya online fiyat talep formundan aldığınız teklifler ortalama fiyat teklifleridir. Net rakama ekspertiz eşyanızı inceledikten sonra belirlenir. Eşyanızı inceleyen ekspertiz ile istediğiniz şartlarda taşınmak için anlaşmanız durumunda gün belirlenerek karşılık sözleşme yapılır. Sözleşmede belirlenen gün ve saatte Evdiz nakliyat firmamız size logolu araçlarıyla ve tek tip kıyafetli elemanlarıyla keyifli taşıma hizmeti sunar. En iyiyi en uygun fiyatlarla almak için sizde ücretsiz ekspertiz talep ediniz.
Firmamız sizi sorunlarla karşılaşmamanız ve en iyi taşıma hizmeti almanızı sağlamak amacıyla ücretsiz ekspertiz yollar. Sizde taşıma günü sorun ve sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız ekspertiz talep ediniz. Aşağıda size detaylı olarak ekspertiz fiyatını belirleyen faktörler sıralanmıştır.
Eşyanın miktarı ve hacmine göre
Eşya için kullanılması gereken ambalajlama ve paketleme mahzemesi miktarına göre
Eşyanın taşınması için gerekli olan ekip sayısına göre
Eşyada bulanan ufak ve kırılacak eşyalarının miktarına göre
Eşyanızda bulunan ufak ve kırılacak eşyaların paketleme isteğine göre
Eşyaların taşınması için kurulan taşıma asansörünün özelliğine göre
Taşınışacak eşyanın katlarına göre
Eşyaların iki yer arasındaki mesafesine göre
Eşyanın taşıma sigortası bedeline göre
Fabrika ve şehirler arası taşıma yapan firmalar için artı olarak
Frigo kasaya göre
Normal saç veya çelik kasa özelliğine göre
Açık veya üstü tenteli araç olma özelliğine göre
Tamberli araç olma özelliğine göre
Tonajına gore

Whatsapp
HASAN GÜNASLAN
HASAN GÜNASLAN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın